Renata Jeruzalska

dietetyk kliniczny


Department

dietetyk kliniczny

Absolwentka  ART  w Olsztynie , wydział Technologia Żywności i Żywienie Człowieka.

Zajmuje się leczeniem otyłości i niedowagi oraz  przygotowuje  programy żywieniowe w chorobach autoimmunologicznych, a także w każdej innej jednostce chorobowej dietozależnej, prowadzę terapię dla kobiet ciężarnych i karmiących, fitoterapie, suplementacja, a także  żywienie sportowców i osób aktywnych fizycznie.  W mojej poradni pomoc uzyskają rodzice, którzy borykają się z otyłością i nadwagą dzieci i młodzieży.

W Poradni DOBRY DIETETYK℠ pragnę oddać w Państwa ręce przepis na lepszy dzień i nową jakość życia.

W pracę nad przygotowaniem Państwu indywidualnego planu żywieniowego wkładam umiejętności zdobyte w czasie licznych szkoleń i długoletniej ponad dwudziestoletniej pracy zawodowej. Nieustanie staram się propagować w swoim gabinecie naturalne i zdrowe składniki żywnościowe dostępne w najbliższym otoczeniu.

Propaguje zdrowy styl żywienia poprzez prowadzenie spotkań tematycznych dla osób borykających się z nadwagą, otyłością czy chorobami, a także pogadanki tematyczne dla dzieci i młodzieży w szkołach czy przedszkolach. Niezmiennie poszukuje nowych kierunków wiedzy i dokształcania się z zakresach terapii dietetycznej i zdrowej żywności aby Was stale wspierać i motywować w osiąganiu założonego celu – drogi do lepszego życia.